אודות החברה

הצטרפו למגוון רחב של לקוחות מרוצים

חברת איכות ירוקה חברה לניהול בע"מ שואפת להיות הגוף המוביל בישראל לאיכות ירוקה, על כל המשתמע מכך, החברה פועלת בתחום חשוב זה ומאמינה בשמירה על איכות הסביבה תוך כדי קביעת סטנדרטים גבוהים ובמקצועיות חסרת פשרות.

אנו ועובדינו פועלים מתוך האמונה שאין לנו ארץ אחרת, ועלינו לשמור עליה באהבה למען הדורות הבאים.

המשימה שלנו

המשימה שלנו היא לשמור על הסביבה בה אנו חיים ירוקה ובריאה לדורות הבאים,
אנו עושים זאת במשירות רבה ומאמינים שיש לנו שליחות לביצוע משימה חשובה זו.

האמונה והתרומה לקהילה, היא זו שמניעה אותנו לתת למגוון לקוחותינו, מהמגזר הציבורי והמגזר הפרטי, שירות מצויין, סטנדרטים גבוהים, ליווי ותמיכה מלאה בפינוי פסולת, מחזור ושמירה על איכות הסביבה.

החזון שלנו

לשמור על ארץ ישראל נקיה, לשמור על סביבה ירוקה, תוך מתן מגוון פיתרונות איכותיים למגזר הפרטי והעסקי וע"י כך לתרום לקהילה ולדורות הבאים.

השירות שאנו מספקים תורם לשמירה על איכות הסביבה, סביבה ירוקה ובריאה, כחלק מאמנת השירות של החברה אנו דוגלים בשביעות רצון הלקוח מעל הכול.

איכות ירוקה!

מה אנחנו עושים?

אנו מרכזים את פעילותנו באתר הטמנה ענק המשתרע על 90 דונם ומחולק ל4 אזורים שונים.

אתר ההטמנה שלנו מרכז את פעילותו באתר ע"י פינוי, מחזור והפרדת פסולת ע"י מכשירים ומכונות לריסוק ומיון פסולת רלוונטית:

  • פינוי פסולת ע"י משאיות משא כבדות המאפשרות הובלה ממזמין הפינוי עד לאתר ההטמנה.
  • גריסת פסולת ע"י ריסוק למגוון רחב של פסולת ע"י כף גורסת: אבן וחול.
  • מיחזור פסולת לשימוש חוזר למגזר הפרטי ולמגזר העסקי.
  • אחזקת כלים כבדים לשימוש באתר ההטמנה ולהשכרה לחברות הפועלות בתחום.

מי אנחנו?

חברת איכות ירוקה חברה לניהול, בהנהלתו ובבעלות פרטית, הינה חברה מובילה בתחום איכות הסביבה, החברה מספקת מגוון שירותים להתמודדות עם פסולת באמצעות מגוון טכנולוגיות חדשניות המקנות לכלל הציבור הפרטי, לחברות וארגונים כלים לשמירה על איכות הסביבה.

איכות ירוקה פועלת באתר ע"י מגוון כלים טכנולוגיים המאפשרים לנו הפרדת פסולת ביעילות ומהירות רבה, כל זאת נעשה במקצועיות ובדאגה לסביבה.

אנו מקדמים באתר ההטמנה את נושא המחזור והקיימות, ומפתחים את תחום הטיפול בפסולת בדרכים רבות.

אחת הדרכים להפיכת מטרד למשאב היא ריסוק וקיצוץ של חומרים לשם שימוש חוזר.
בעזרת כלים ייעודיים מהמתקדמים בעולם, עוברים חומרי גלם כגון עץ, פלסטיק ופסולת בניין תהליך של גריסה, קיצוץ וניפוי באתר ההטמנה, במטרה שלאחר מכן הם ישמשו למגוון צרכים נוספים למגזר הפרטי (בבתים פרטיים) ולמגזר תעשייתי (תעשיות ומפעלים).

הצטרפו למגוון לקוחות מרוצים!

אנחנו מזמינים אתכם לשתף עמנו פעולה ולתרום לאיכות הסביבה ע"י מחזור ושמירה על איכות חיים בריאה המפחיתה את הזיהום באוויר ומאפשרת לנו לחיות אורח חיים בריא!

שלבי העבודה

תהליך הטמנת הפסולת באתר המחזור הינו תהליך מאוד פשוט יחסית, תפקידנו הוא לבצע אותו במקצועיות ויעילות רבה על מנת לספק ללקוחות האתר שירות מהיר אדיב ויעיל.

פינוי פסולת, גריסה ודחיסת הפסולת, מחזור וחלוקת הפסולת לפי קטגוריות, הטמנת פסולת לפי אזורים מוגדרים ומופרדים, שמירה על איכות הסביבה, מניעת נזקי פסולת לאוויר.